Стіл обідній розсувний Неман Модерн Дуб аппалачі/Чорний
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній розсувний Неман МОДЕРН — сучасний овальний кухонний стіл
Стіл обідній розсувний Неман МОДЕРН — це практичний та стильний розкладний кухонний стіл, який поєднує сучасний дизайн, функціональність та комфорт. Ідеально підходить для кухні, вітальні або їдальні. У складеному вигляді — компактний, у розкладеному — повноцінний великий обідній стіл для гостей і сім’ї.
| Стан | Розмір |
|---|---|
| Складений | 1160×680×760 мм |
| Розкладений | 1460×680×760 мм |
Основні переваги
-
Розсувний обідній стіл — довжина до 1460 мм
-
Овальна стільниця — безпечна форма без гострих кутів
-
Компактний кухонний стіл — економія простору
-
Стійкі металеві ніжки з порошковим покриттям
-
Зручна ергономіка — комфорт для кожного
-
Практичні матеріали — ЛДСП + ПВХ крайка
-
Характеристика Значення Назва Стіл обідній розсувний МОДЕРН Виробник Неман Тип Розкладний обідній стіл Форма Овальна Матеріал стільниці ЛДСП 16 мм Крайка ПВХ 1/0.45 мм Ніжки Метал 60×60 мм (квадрат), порошкове фарбування Висота 760 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1160 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1460 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1160 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб аппалачі/Чорний |
| Гарантія | 18 мес. |
| колір | Чорний |
- Ціна: 4 997,15 ₴






Відправка з 08 червня 2026